Акція на оригінальні аксесуари для перевезень Škoda «Об’ємна пропозиція»

З 16 жовтня до 31 грудня 2023 року в дилерській мережі Škoda діють знижки 20%* на оригінальні багажні бокси, рейлінги поперечні та рейлінги повздовжні Škoda.

Багато речей? Не вистачає місця в багажнику? Необхідно перевезти великі або нестандартні речі? Незалежно від того наскільки великий багажник вашого автомобіля, часто виникає потреба в додатковому об’ємі. Вирішити це допоможе багажний бокс або рейлінги на дах.

Оригінальні аксесуари Škoda мають в своєму асортименті високоякісні та функціональні багажні бокси. Такі сучасні рішення не лише практичні, а й привабливі. Завдяки акції «Об’ємна пропозиція» аксесуари для перевезень багажу можна придбати вигідно.

Звертайтесь  і отримайте консультацію щодо вибору додаткових аксесуарів для перевезень багажу за тел.: (044) 496 84 74 

або відправити заявку на email:  autoparts@skoda-auto.com.ua 

Режим роботи відділу запасних частин:

Пн.- Пт.: 9.00 - 18.00

Cб.: Вихідний день

Нд.: Вихідний день

За необхідності Ви маєте можливість придбати запчастини в відділі сервісу:

+38 050 386 69 75

+38 044 490 10 91

Пн.- Пт.: 9.00 - 18.00

Сб.: 9.00 - 16.00

1-й Автоцентр ŠKODA: м. Київ, просп. Берестейський, 67 (просп. Перемоги) (метро Нивки)

Довідка: ТОВ «Автоцентр Київ» - офіційний дилерський центр ТОВ «ЄВРОКАР», що працює на ринку України під зареєстрованим торговим знаком «1-й Автоцентр ŠKODA» https://www.kievskoda.com/ 

* Акція діє у всіх дилерських центрах мережі Škoda на території України, за винятком території Автономної Республіки Крим та м.Севастополь, а також деяких населених пунктів на території Донецької, Луганської, Запорізької, Миколаївської та Херсонської областей, які є тимчасово окупованими Російською Федерацією. З повним асортиментом та вартістю Оригінальних аксесуарів Škoda ви можете ознайомитись у вашого сертифікованого дилера. Знижки у розмірі 20% надаються фізичним особам від рекомендованої дистриб‘ютором поточної роздрібної ціни, на яку дилери можуть орієнтуватися при формуванні власної роздрібної ціни для споживача. Співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації кожного конкретного товару запитуйте у вашого сертифікованого у дилера. Кількість товару обмежена.