Акція на оригінальні легкосплавні диски Škoda «Стиль твоїх обертів»

З 16 жовтня до 31 грудня 2023 року в дилерській мережі Škoda діють знижки до 20%* на всі легкосплавні диски з асортименту Оригінальних аксесуарів Škoda.

Автомобільні колеса схожі на взуття. Незалежно від того, чи ви прихильник стильного, спортивного чи суто практичного «взуття» для вашої Škoda, величезний асортимент легкосплавних дисків дозволить вам  зробити свій автомобіль ще більш привабливим та абсолютно індивідуальним!

Саме зараз ми пропонуємо вам обрати легкосплавні диски, які вам до вподоби зі знижкою до 20%.

Не упустіть свій шанс скористатися вигідною пропозицією. 

Отримайте інформацію про всі варіанти дисків, що пропонуються для вашої моделі.

Детальну інформацію про наявність і вартість запасних частин можна отримати за тел.: (044) 496 84 74 

або відправити заявку на email:  autoparts@skoda-auto.com.ua 

Режим роботи відділу запасних частин:

Пн.- Пт.: 9.00 - 18.00

Cб.: Вихідний день

Нд.: Вихідний день

За необхідності Ви маєте можливість придбати запчастини в відділі сервісу:

+38 050 386 69 75

+38 044 490 10 91

Пн.- Пт.: 9.00 - 18.00

Сб.: 9.00 - 16.00

1-й Автоцентр ŠKODA: м. Київ, просп. Берестейський, 67 (просп. Перемоги) (метро Нивки)

Довідка: ТОВ «Автоцентр Київ» - офіційний дилерський центр ТОВ «ЄВРОКАР», що працює на ринку України під зареєстрованим торговим знаком «1-й Автоцентр ŠKODA» https://www.kievskoda.com/ 

* Акція діє у всіх дилерських центрах мережі Škoda на території України, за винятком території Автономної Республіки Крим та м.Севастополь, а також деяких населених пунктів на території Донецької, Луганської, Запорізької, Миколаївської та Херсонської областей, які є тимчасово окупованими Російською Федерацією. Знижки надаються виключно на легкосплавні диски з асортименту Оригінальних аксесуарів Škoda. З повним асортиментом та вартістю Оригінальних аксесуарів Škoda ви можете ознайомитись у вашого сертифікованого дилера. Знижки у розмірі 20% надаються фізичним особам від рекомендованої дистриб‘ютором поточної роздрібної ціни, на яку дилери можуть орієнтуватися при формуванні власної роздрібної ціни для споживача. Співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації кожного конкретного товару запитуйте у вашого сертифікованого у дилера. Кількість товару обмежена.