Продовження акції Škoda «Стиль твоїх обертів»

Найстильніша та найпопулярніша акція весни «Стиль твоїх обертів» продовжена до 31 травня 2024 року. Якщо ви не встигли обрати саме свої легкосплавні диски з широкого асортименту оригінальних аксесуарів для коліс Škoda, то у вас є можливість зробити це протягом травня 2024 року за вигідною ціною. Не зволікайте, звертайтесь до дилерських центрів Škoda та придбайте привабливий новий аксесуар для своєї Škoda зі знижкою 20%*.  

Оригінальні легкосплавні диски Škoda мають сучасний дизайн та високу якість, тому не лише оновлять зовнішній вигляд вашого автомобіля, а й прослужать вам довгий термін.

Ми запропонуємо вам оптимальний варіант та проконсультуємо вас стосовно умов придбання та встановлення дисків.

Перегляньте наш каталог легкосплавних дисків щоб обрати для себе саме те, що пасує та приваблює.

Переглянути каталог

Детальну інформацію про наявність і вартість запасних частин можна отримати за тел.: (044) 496 84 74 

або відправити заявку на email:  autoparts@skoda-auto.com.ua 

Режим роботи відділу запасних частин:

Пн.- Пт.: 9.00 - 18.00

Cб.: Вихідний день

Нд.: Вихідний день

За необхідності Ви маєте можливість придбати запчастини в відділі сервісу:

+38 050 386 69 75

+38 044 490 10 91

Пн.- Пт.: 9.00 - 18.00

Сб.: 9.00 - 16.00

1-й Автоцентр ŠKODA: м. Київ, просп. Берестейський, 67 (просп. Перемоги) (метро Нивки)

Довідка: ТОВ «Автоцентр Київ» - офіційний дилерський центр ТОВ «ЄВРОКАР», що працює на ринку України під зареєстрованим торговим знаком «1-й Автоцентр ŠKODA» https://www.kievskoda.com/ 

* Акція діє у всіх дилерських центрах мережі Škoda на території України, за винятком території Автономної Республіки Крим та м.Севастополь, а також деяких населених пунктів на території Донецької, Луганської, Запорізької, Миколаївської та Херсонської областей, які є тимчасово окупованими Російською Федерацією. Знижки надаються виключно на легкосплавні диски з асортименту Оригінальних аксесуарів Škoda. З повним асортиментом та вартістю Оригінальних аксесуарів Škoda ви можете ознайомитись у вашого сертифікованого дилера. Знижки у розмірі 20% надаються фізичним особам від рекомендованої дистриб‘ютором поточної роздрібної ціни, на яку дилери можуть орієнтуватися при формуванні власної роздрібної ціни для споживача. Співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації кожного конкретного товару запитуйте у вашого сертифікованого у дилера. Кількість товару обмежена.