Škoda запровадила цифровий сертифікат

Цифровий сертифікат транспортного засобу суттєво підвищує прозорість для всіх сторін, коли клієнт Škoda продає вживаний автомобіль і тим самим збільшує його вартість при перепродажі. Документ містить ідентифікацію автомобіля, технічні характеристики, огляд встановленого стандартного та додаткового обладнання. Також надається актуальна інформація про пробіг та історію пробігу, будь-які передплачені послуги та продовження гарантії, а також повна сервісна історія. Це стосується не лише регулярного технічного обслуговування, але й будь-яких гарантійних ремонтів. Післягарантійна історія буде інтегрована в сервіс цифрових сертифікатів пізніше. Власники транспортних засобів можуть зручно створити файл і експортувати його у форматі PDF з веб-порталу Škoda Connect. Їм потрібно лише зайти на портал, авторизуватися, натиснути на кнопку "Цифровий сертифікат" і завантажити PDF-файл. Після цього вони можуть повторно надіслати його або поділитися ним відповідно до своїх потреб. Власники автомобілів Škoda можуть генерувати цей сертифікат у будь-який час і без обмеження кількості звернень.

За консультаціями щодо даного сервісу можна звертатися до відділу по роботі з клієнтами офіційного імпортера Škoda в Україні компанії «Єврокар» через форму зворотного зв’язку на сайті https://www.skoda-auto.ua/other/feedback.

Пробіг оновлюється щотижня

Під час продажу автомобіля цифровий сертифікат швидко надає всі деталі, які потенційний покупець може захотіти дізнатися. Наприклад, історія пробігу постійно оновлюється - не тільки під час сервісного обслуговування. Пробіг записується щотижня з моменту активації функції віддаленого доступу в рамках Škoda Connect.

Škoda Connect: все найнеобхідніше у вашому мобільному телефоні

Цифровий сервіс Škoda Connect дозволяє користувачам контролювати ключові параметри автомобіля на своєму мобільному телефоні і включає безліч додаткових функцій, таких як перевірка замків дверей, персоналізація автомобіля Škoda при перемиканні між різними автомобілями, що зберігаються в одному обліковому записі, а також планування візитів на сервіс. Усі відповідні дані про пересування та клієнтів завжди надійно зберігаються, що відповідає суворим стандартам GDPR ЄС.

Діджиталізація: асортимент інноваційних, розумних послуг розширюється

Škoda Auto пропонує дедалі ширший спектр можливостей підключення та інноваційних послуг, які роблять користування автомобілем простішим і зручнішим. Наприклад, поступово запроваджує у Європі функцію дистанційної оплати паркування Pay to Park та новітній сервіс Offers, що надає користувачам автомобілів Škoda доступ до безлічі товарів зі знижками та спеціальних пропозицій.