Спеціальні ціни на флагманський кросовер Škoda Kodiaq

Знижка 38 тис. грн* діє на автомобілі Škoda Kodiaq 2,0 TSI 132кВт (180 к.с.) 7DSG 4x4; 2,0 TDI CR 110кВт (150 к.с.) 7DSG 4x4 в комплектації Ambition, Style, L&K і Sportline,  а також 2,0 TDI CR 147кВт (200 к.с.) 7DSG 4x4 в комплектації Style, L&K і Sportline. Пропозиція доступна для обмеженої кількість автомобілів, які знаходяться на складі в Україні.

Акційний прайс-лист

Оновлений Škoda Kodiaq був презентований у 2021 році, майже через п’ять років після випуску першої моделі. Автовиробник зробив його дизайн ще більш виразним, удосконаливши також аеродинаміку автомобіля. Škoda Kodiaq стандартно оснащується Full LED оптикою та опціонально – матричними фарами. Задній спойлер, пофарбований у глянцевий чорний колір, візуально подовжує корпус Kodiaq. В ансамблі з боковими «плавничками», чию конструкцію було запозичено з авіабудування, він покращує загальну аеродинаміку автомобіля, знижуючи викиди СО2. Задні ліхтарі оновленого Kodiaq мають вже знайому кристалічну структуру, виконані повністю у технології Full LED, встановлюються навіть у базовій комплектації та оснащуються динамічними покажчиками повороту.

Приладова панель і дверні карти оздоблені декоративними накладками, що імітують матовий алюміній у комплектації Ambition або мають геометричний малюнок у комплектації Style. Версії Style та L&K мають спортивні хромовані дверні ручки. Внутрішнє світлодіодне освітлення охоплює також простір для ніг водія і переднього пасажира і включає десять кольорових схем. Відділення для речей у передніх дверях підсвічується білим світлом, а при відкритті дверей водія чи переднього пасажира на землю поряд з автомобілем проектується логотип Škoda. Світлодіодне освітлення салону для версій Style, L&K і Sportline є частиною стандартного оснащення.

Цифрова панель приладів з 10,25-дюймовим дисплеєм та чотирма варіантами оформлення доступна у якості опції для всіх комплектацій. Власники Kodiaq версії Sportline мають можливість обрати додатковий варіант оформлення цифрової панелі – Sport. Набір систем допомоги включає покращену версію системи Crew Protect Assist (проактивний захист водія та переднього пасажира), що реагує на транспортні засоби, які загрожують наїздом ззаду.

Вихід Kodiaq у 2016 році поклав початок успішній кампанії з продажів кросоверів Škoda. Завдяки виразній мові дизайну і прекрасному співвідношенню ціни і якості, цей автомобіль відразу підкорив серця покупців, автомобільних експертів і преси. Як символ універсальності та інновацій, Škoda Kodiaq завоював серця понад восьмисот тисяч клієнтів на шістдесяти ринках по всьому світу і отримав численні престижні нагороди.

Детальніше у відділі продажів автомобілів

+38 044 4943790
Пн - Пт: з 9:00 до 18:00 
Сб: з 10:00 до 16:00
1-й Автоцентр ŠKODA: м. Київ, просп. Берестейський, 67 (метро Нивки)

Довідка: ТОВ «Автоцентр Київ» - офіційний дилерський центр ТОВ «ЄВРОКАР», що працює на ринку України під зареєстрованим торговим знаком «1-й Автоцентр ŠKODA» https://www.kievskoda.com/ 

*  Пропозиція діє з 12.02.2024 року і до 29.02.2024 року (або до реалізації останнього автомобіля) на автомобілі, що знаходяться на складах в Україні, крім тимчасово окупованих територій Донецької, Запорізької, Луганської та Херсонської областей та Автономної Республіки Крим. Розмір вигоди при придбанні автомобілів  Škoda Kodiaq 2,0 TSI 132кВт (180 к.с.) 7DSG 4x4; 2,0 TDI CR 110кВт (150 к.с.) 7DSG 4x4 в комплектації Ambition, Style, L&K і Sportline,  а також 2,0 TDI CR 147кВт (200 к.с.) 7DSG 4x4 в комплектації Style, L&K і Sportline  розрахований від рекомендованої роздрібної ціни станом на 12.02.2024 року. Сума вигоди в гривні змінюється прямо пропорційно зміні офіційного курсу долара США до гривні, встановленого НБУ на дату оплати. Детальна інформація про рекомендовано роздрібні ціни і співвідношення розміру знижки до попередньої вартості на сайті - www.skoda-auto.ua.